شرایط عضویت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات ماهان رایانه

کاربران گرامی جهت استفاده راحت تر و بهتر از امکانات سایت لطفا قوانین را با دقت مطالعه کنید.

کلیه قوانین سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد،هرگونه تغییری در قوانین که در آینده ایجاد شود در هیمن صفحه منتشر می گردد و کاربر در استفاده های مستمر قوانین جدید را نیز پذیرفته.

محصولات ارائه شده در این وب سایت از شرکت های معتبر با برندهای معتبر خریداری شده و کلیه سفارشات در شهرهای تهران،زاهدان،زابل در همان روز  ساعت 16 تا 20 ارسال خواهند شد و شهرهای دیگر روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال خواهد شد.درصورتی که سفارش برای شهرهای دیگر تا ساعت 11 ثبت شود در همان روز ارسال خواهد شد.

خدمات پس از فروش مجموعه در صورت بروز مشکل غیر فیزیکی تا 72 ساعت آینده توسط خود مجموعه قابل پاسخگوییست و پس از آن مسولیت بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

مجموعه ماهان تمام تلاش خود را جهت حفظ و نگهداری اطلاعات مشتریان خواهد کرد و تحت هیچ شرایطی اطلاعات در اختیار هیچ سازمان و ارگانی قرار نگرفته مگر با مجوز قانونی از مراجع ذی صلاح مسولیت حفظ پسورد بر عهده کاربر می باشد.

مجموعه از هیچ طریقی با مشتریان ارتباط برقرار نمی کند بجز آدرس ایمیل و تلفن های تماس درج شده در سایت و در صورت هرگونه تماس با شماره ای دیگر و یا آدرس ایمیل دیگر آن را جهت پیگرد قانونی به مجموعه گزارش دهید.

تمامی مطالب موجود در سایت جزئی از اموال مجموعه می باشند و در صورت کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.

مجموعه ماهان در تمامی ایام هفته سفارش از مشتری را پذیرفته و ارسال کالا فقط در روز های کاری صورت می پذیردسفارش های ثبت شده از طریق پیامک به مشتری اطلاع داده می شود در صورتی که کالا موجودی آن به پایان برسد سایت حق کنسل کردن سفارش را دارد مشتری می تواند کالایی دیگر را جایگزین کند و یا تقاضای استرداد وجه داشته باشد.

وجوهی که به مشتری بازگردانده می شود طی 48 ساعت آینده پس از کنسل شدن خرید باز گردانده می شود.

در صورتی که در درج قیمت مشکلی وجود داشته باشد سایت می تواند خرید را کنسل کند و یا با مشتری تماس گرفته در رابطه با قیمت تواقف کند.

در صورت ناقص بودن اطلاعات سفارش مشتری به مشتری اطلاع داده می شود و در اسرع وقت اطلاعات خورد را تکمیل نموده و کالا نیز ارسال خواهد شد.

در صورتی که خریدی با مشکل مواجه شود اگر مسولیت آن بر عهده مجموعه باشد کلیه هزینه ها بر عهده مجموعه است در غیر اینصورت از مشتری دریافت می گردد.

در صورت پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی باید کارت شناسایی همراه داشته باشید.

فاکتور های مجموعه فقط به نام تحویل گیرنده صادر خواهد شد.

تحویل کالا در اماکن عمومی به هیچ عنوان صورت نمی پذیرد و آدرس تحویل گیرنده باید قابل استناد باشد.

مشتریان محترم جهت تسریع در سفارش لطفا آدرس دقیقی از محل تحویل ارئه دهند.

اضافه شدن کالا به سبد خرید هیچ حقی برای مشتری ایجاد نکرده و باید جهت ارسال خرید نهایی شود.

در صورت استفاده از بن تخیف اگر مشتری از خرید خود منصرف شود بن تخفیف باطل شده و در خرید دیگری قابل استفاده نمی باشد.

در صورت مشاهده صدمه در کالا باید همان روز تحویل مرتب را به مجموعه گزارش دهید و در اسرع وقت ارسال کنیددر غیر این صورت مجموعه هیچ مسولیتی ندارد.

 کالاهای ارسالی فقط 72 ساعت مهلت تست داشته و در صورت بروز مشکل فورا باید گزارش داده شود و باز گردانده و پس از بررسی و عدم وجود صدمه فیزیکی در کالا توسط کارشناسان کالا تعویض شده و یا وجه پراختی باز گردانده می شود.

 در صورت بروز مشکل در کالا پس از 72 ساعت مسولیت آن به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

قسمت نظرات فقط برای اشتراک گذاری تجربه خرید می باشد و با تالار گفتگو متفاوت می باشد نظرات نباید با معیار های اخلاقی و دینی و قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایر باشد و رد صورت تطابق با محتوا سایت می تواند آن را حذف کرده و در صورت مغایرت با معیار های ذکر شده قابل پیگرد است ،همچنین نطرات با محتوای صفحه باید همخوانی داشته باشد،نظرات درج شده نباید محتوای تبلیغاتی داشته باشند.

مجموعه هیچ نمایندگی در هیچ نقطه ای ندارد و در صورت وجود در سایت درج خواهد شد و از کاربران گرامی درخواست می شود در صورت مشاهده مراتب را به مجموعه جهت پیگیری قانونی اطلاع داده.