لامپ بالاستیران مدل FPL (اف پی ال ) 36W

balastiran lamp FPL 36W

  • تولید کننده: balastiran
  • کد محصول: MHR-15077
  • موجودی: به زودی
  • قیمت:

    2,500 تومان

مشخصات لامپ
شکل ظاهری کشیده موازی
توان 36W
ولتاژ 220 ولت
رده انرژی +A
تعداد در کارتن 100
سایر توضیحات لامپ های کم مصرف با برند بالاستیران از جمله لامپ هایی است که توان و وات مصرفی و دیگر مشخصات فنی آن بصورت واقعی و به شرط تست دستگاهی بر روی جعبه ی آن درج شده است. معیار های انتخاب لامپ روشنایی : 1.استاندارد ملی : برخورداری از نشان استاندارد سبب می شود تا خریدار با اطمینان بیشتر لامپ خود را انتخاب کند. 2.رنگ نور لامپ: نورمهتابی برای مطالعه و نور آفتابی برای محیط خانه و مصارف دیگر مناسب می باشد. 3.درج لومن (میزان نور دهی ) بر روی جعبه : هر لامپ با توجه به تکنولوژی خود نور دهی مشخصی دارد که باید بر روی جعبه درج گردد تا خریدار بتواند با توجه به محیط مورد نظر خود لامپ را انتخاب کند. 4.درج میزان جریان لامپ و توان آن : در مقایسه دو لامپ هم توان لامپی که ضریب توان بیشتری داشته باشد ضریب حریان کمتری از شبکه دریافت می کند و حرارت کمتری تولید می کند. 5.عملکرد : عملکرد نا مناسب سیستم روشنایی تغییر سو سو زدن لامپ های رشته ای بر اثر نوسانات ولتاژ که به عنوان فلیگر ولتاژ شناخته می شود . 6. هزینه طول عمر لامپ ک در زمان خرید لامپ هزینه طول عمر شامل هزینه خرید و هزینه انرژی مصرفی در طول عمر لامپ از دیگر معیار های خرید لامپ می باشد.

لامپ FPL در پنل های سقفی و مهتابی های مدل جدید استفاده می شود. از دیگر قابلیت های این نوع لامپ روشن شدن با ترانس های الکترونیکی و ترانس های القایی قدیمی می باشد.پایه این لامپ ها بصورت سوزنی می باشد و در مهتابی های جدید نصب می شود. میزان نور دهی این نوع لامپ در مقایسه با وات مصرفی و انعکاس نور در قاب های مهتابی بسیار بالا می باشد.

لامپ های کم مصرف با برند بالاستیران از جمله لامپ هایی است که توان و وات مصرفی و دیگر مشخصات فنی آن بصورت واقعی و به شرط تست دستگاهی بر روی جعبه ی آن درج شده است.

معیار های انتخاب لامپ روشنایی :

1.استاندارد ملی : برخورداری از نشان استاندارد سبب می شود تا خریدار با اطمینان بیشتر لامپ خود را انتخاب کند.

2.رنگ نور لامپ: نورمهتابی برای مطالعه و نور آفتابی برای محیط خانه و مصارف دیگر مناسب می باشد.

3.درج لومن (میزان نور دهی ) بر روی جعبه : هر لامپ با توجه به تکنولوژی خود نور دهی مشخصی دارد که باید بر روی جعبه درج گردد تا خریدار بتواند با توجه به محیط مورد نظر خود لامپ را انتخاب کند.

4.درج میزان جریان لامپ و توان آن : در مقایسه دو لامپ هم توان لامپی که ضریب توان بیشتری داشته باشد ضریب حریان کمتری از شبکه دریافت می کند و حرارت کمتری تولید می کند.

5.عملکرد : عملکرد نا مناسب سیستم روشنایی تغییر سو سو زدن لامپ های رشته ای بر اثر نوسانات ولتاژ که به عنوان فلیگر ولتاژ شناخته می شود .

6. هزینه طول عمر لامپ که در زمان خرید لامپ هزینه طول عمر شامل هزینه خرید و هزینه انرژی مصرفی در طول عمر لامپ از دیگر معیار های خرید لامپ می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

محصولات مرتبط

balastiran lamp low consumption colored E27 26W
balastiran lamp low consumption E27 26W
balastiran lamp low consumption half screw E27 40W
balastiran lamp low consumption E27 55W
balastiran lamp low consumption E27 85W
balastiran lamp low consumption E27 100W