لامپ کم مصرف بالاستیران ال ای دی حبابی 20 وات (E27 20W)

balastiran lamp Led bulb E27 20W

  • تولید کننده: balastiran
  • کد محصول: MHR-15076
  • موجودی: به زودی
  • قیمت:

    13,100 تومان

مشخصات لامپ
شکل ظاهری حبابی
توان 20W
ولتاژ 220 ولت
رده انرژی +A
تعداد در کارتن 50
سایر توضیحات لامپ های کم مصرف با برند بالاستیران از جمله لامپ هایی است که توان و وات مصرفی و دیگر مشخصات فنی آن بصورت واقعی و به شرط تست دستگاهی بر روی جعبه ی آن درج شده است. معیار های انتخاب لامپ روشنایی : 1.استاندارد ملی : برخورداری از نشان استاندارد سبب می شود تا خریدار با اطمینان بیشتر لامپ خود را انتخاب کند. 2.رنگ نور لامپ: نورمهتابی برای مطالعه و نور آفتابی برای محیط خانه و مصارف دیگر مناسب می باشد. 3.درج لومن (میزان نور دهی ) بر روی جعبه : هر لامپ با توجه به تکنولوژی خود نور دهی مشخصی دارد که باید بر روی جعبه درج گردد تا خریدار بتواند با توجه به محیط مورد نظر خود لامپ را انتخاب کند. 4.درج میزان جریان لامپ و توان آن : در مقایسه دو لامپ هم توان لامپی که ضریب توان بیشتری داشته باشد ضریب حریان کمتری از شبکه دریافت می کند و حرارت کمتری تولید می کند. 5.عملکرد : عملکرد نا مناسب سیستم روشنایی تغییر سو سو زدن لامپ های رشته ای بر اثر نوسانات ولتاژ که به عنوان فلیگر ولتاژ شناخته می شود . 6. هزینه طول عمر لامپ ک در زمان خرید لامپ هزینه طول عمر شامل هزینه خرید و هزینه انرژی مصرفی در طول عمر لامپ از دیگر معیار های خرید لامپ می باشد.
نوع سر پیچ E27

از دیگر محصولات بالاستیران لامپ های ال ای دی حبابی از 10 تا 20 وات می باشد که بازده ای نور دهی آن از لامپ های CFL کم مصرف بالاتر بوده و با دانش جدید خود دارای طول عمر بالایی می باشد و خطرات اشعه ماورا بنفش و ماده جیوه مصرفی در آن که باعث بیماری های سرطانی می شود را ندارد.جنس پلاستیکی حباب آن باعث مقاومت در برابر ضربه و شکستگی و همچنین انعکاس بهتر نور می شود.

لامپ های کم مصرف با برند بالاستیران از جمله لامپ هایی است که توان و وات مصرفی و دیگر مشخصات فنی آن بصورت واقعی و به شرط تست دستگاهی بر روی جعبه ی آن درج شده است.

معیار های انتخاب لامپ روشنایی :

1.استاندارد ملی : برخورداری از نشان استاندارد سبب می شود تا خریدار با اطمینان بیشتر لامپ خود را انتخاب کند.

2.رنگ نور لامپ: نورمهتابی برای مطالعه و نور آفتابی برای محیط خانه و مصارف دیگر مناسب می باشد.

3.درج لومن (میزان نور دهی ) بر روی جعبه : هر لامپ با توجه به تکنولوژی خود نور دهی مشخصی دارد که باید بر روی جعبه درج گردد تا خریدار بتواند با توجه به محیط مورد نظر خود لامپ را انتخاب کند.

4.درج میزان جریان لامپ و توان آن : در مقایسه دو لامپ هم توان لامپی که ضریب توان بیشتری داشته باشد ضریب حریان کمتری از شبکه دریافت می کند و حرارت کمتری تولید می کند.

5.عملکرد : عملکرد نا مناسب سیستم روشنایی تغییر سو سو زدن لامپ های رشته ای بر اثر نوسانات ولتاژ که به عنوان فلیگر ولتاژ شناخته می شود .

6. هزینه طول عمر لامپ که در زمان خرید لامپ هزینه طول عمر شامل هزینه خرید و هزینه انرژی مصرفی در طول عمر لامپ از دیگر معیار های خرید لامپ می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

محصولات مرتبط

balastiran lamp Led bulb E27 10W
balastiran lamp Led bulb Colored E27 12W
balastiran lamp Led bulb E27 12W
balastiran lamp Led bulb E27 15W
balastiran lamp low consumption led Capsule E27 30W
Halley Star Lamp Bulb LED Cristal A80 20W