حریم خصوصی

مجموعه ماهان رايانه با توجه به احترامی که برای کاربران گرامی قائل می باشد اطلاعاتی را از کاربران جهت خدمت رسانی بهتر درخواست کرده که شامل اطلاعات اولیه فردی هستند ،آدرس و اطلاعاتی که مشتریان در حساب کاربری ثبت می کنند آدرس هایی هستند که مورد تایید خودشان بوده و کلیه تماس های مجموعه از این طریق بوده.مشتری می تواند آدرس دیگری را جهت ارسال کالا تعیین نماید و مجموعه نیز همان اطلاعات را برای ارسال مورد استفاده قرار می دهد.

در صورت درخواست فاکتور رسمی جهت مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر خواهد شد که اطلاعاتی از قبیل کد ملی،کد اقتصادی و یا شناسه ملی مورد نیاز است.

این مجموعه جهت ارتباط با مشتری با شماره ی 32226446-54 تماسی تلفنی برقرار می کند و در صورت تماس با شماره ای دیگر  تخلف و سوء استفاده از نام مجموعه تلقی شده و جهت پیگیری قانونی آن را به info@mahanrayaneh.com   اطلاع دهید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربر است و مجموعه از آنجا که اطلاعات را محرمانه دانسته تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص یا سازمانی قرار نداده مگر با مجوز قانونی از مراجع ذی صلاح هیچ گونه مسئولیتی نسبت به اطلاعات حساب کاربری مشتریان ندارد.

نقد هایی که توسط کاربران قرار می گیرند در صورت مغایرت با قوانین وب سایت قابل ویرایش بوده و اگر حاوی مصادیق مجرمانه باشد از اطلاعات جهت پیگیری قانونی استفاده خواهد شد.